nog1Redovna godišnja skupština Nogometnog saveza Ličko-senjske županije okupila je 15.12.2015.g. u holu Kulturno-informativnog centra u Gospiću najznačajnije predstavnike nogometnog sporta s ovih prostora. Gost Skupštine bio je predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Davor Šuker, kojemu je ovom prigodom predsjednik Nogometnog saveza Marijan Kustić uručio priznanje za doprinos u razvoju sporta.

Skupštinu su upriličili i mnogobrojni gosti: Zorislav Srebrić savjetnik predsjednika HNS-a Davora Šukera; Branko Kajfeš tajnik Nogometnog središta Rijeka; Ante Kulušić član Izvršnog odbora HNS-a; Hrvoje Kulušić tajnik Šibensko Kninskog nogometnog saveza;Stjepan Merkaš predsjednik Krapinsko-Zagorskog nogometnog saveza i predsjednik Zajednice sportova Ličko-senjske županije Milan Radošević.

Predsjednik NS LSŽ Marijan Kustić obrazložio je Program rada i Financijski plan za 2016. godinu,koji su i usvojeni.

Predsjedniku HNS-a Davoru Šukeru uručena je zahvalnica za doprinos u razvoju nogometnog sporta u Ličko-senjskoj županiji, kao i za nesebičnu podršku NS LSŽ i nogometnim klubovima u LSŽ.

PRIZNANJA za dugogodišnji rad i osobni doprinos u razvoju nogometnog sporta na području Ličko-senjske županije, koje dodjeljuje NS LSŽ uručio je Davor Šuker:

1. MIROSLAVU TRTICI iz Gospića

2. ZORANU MRKONJIĆU iz Gospića

3. BUDIMIRU PERANIĆU iz Novalje

Za dugogodišnji doprinos u razvoju nogometnog sporta na području Ličko-senjske županije PRIZNANJA su dobili:

1. NK“GOSPIĆ 91“

2. NK“OTOČAC“

3. NK“VELEBIT“,Žabica

4. NK“PERUŠIĆ“

5. NK“LIKA 95“,Korenica

6. NK“GACKA 1925“,Sinac

7. NK“SOKOLAC“,Brinje

8. NK“BUNJEVAC-GAVRAN“,Krivi Put

9. NK“PLITVICE“,Plitvička Jezera

10. NK“NOVALJA“

11. NK“NEHAJ“,Senj

12. MNK“OTOČAC“

Predsjednik Marijan Kustić klubovima je uručio nogometne lopte pred početak natjecateljske godine.

Na ovaj radni i svečani način završena je uspješno još jedna nogometna godina za Nogometni savez i klubove LSŽ.

nog3

nog2

Untitled 4

OIB: 76930927138 - ŽR:HR342330003-1151390837 - MB: 03347958,  53 000 Gospić, Budačka 12,

Copyright © 2012 - 2016. Sva prava pridržana.